м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Волейбольні мобільні стійки

  • Мобільні волейбольні стійки SPORTIN
  • Переставні волейбольні стійки SPORTIN
Пересувні волейбольні стійки

Модель / артикул: VB 0006

Вартість: 29000 грн / 25900 грн*

виготовляється на замовлення, ціна без ПДВ

* оптова вартість (для дилерів та партнерів)


Мобільні волейбольні стійки для кріплення волейбольної сітки. Призначені для ігор і тренувань з волейболу та бадмінтону, як на вулиці, так і в залі.

Конструкція волейбольних стійок являє собою стійку з майданчиком для противаг. Набір противаг ділиться на два види - стаціонарний (складова частина загальної конструкції з пристроєм коліс) і складальної (вставляється для обважнення і перешкоди перекидання стійки). Стійка виготовлена ​​суцільнозварний. Для переміщення стійки передбачені колеса розташовані з боків майданчика для противаг.

Монтаж стійок досить простий. Встановити стійку на заздалегідь підготовлене місце рівного твердого ділянки майданчика. Встановити сітку на потрібну висоту. Устаткування готове до використання. Конструкція виконана так, що не вимагає демонтажу противаг при переміщенні стійок.

Розмір волейбольної стійки

  • висота - 2500мм
  • ширина (з урахуванням майданчика) - 850мм
  • глибина (з урахуванням майданчика) - 850мм
  • вага однієї стійки (з урахуванням противаг) - 100кг

Регулювання висоти сітки на стандартні висоти для змагань з волейболу - чоловіків (2,43м), жінок (2,24м); для змагань з бадмінтону - 1,55 м. Сітка в комплект не входить.

Волейбольні стійки SPORTIN виготовлені відповідно до ГОСТ, ДСТУ, ТУ. Мають сертифікат СЕС, сертифікат відповідності. Дозволені для використання в школах, ВУЗах, ФОКах, спортивних клубах і на дозвіллі. Доставка, установка по всій Україні.

Купити мобільні волейбольні стійки ви можете, зателефонувавши по телефону або заповнивши форму "Зробити замовлення".

Набір противаг виконаний складальним і не вимагає демонтажу при пересуванні стійки. Тому для пересування, необхідно просто перекинути стійку на колеса, перемістивши стійку виконати операцію в зворотному порядку. Колір волейбольної стійки можна змінити, замовивши бажаний колір при купівлі обладнання.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити