м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Стійки волейбольні пристінні

  • Стійки волейбольні пристінні
Стійки волейбольні з кріпленням до стіни

Модель / артикул: VB 0004

Вартість: 14000 грн / 12000 грн*

виготовляється на замовлення, ціна без ПДВ

* оптова вартість (для дилерів та партнерів)


Волейбольні стійки з кріпленням до стіни призначені для спортивних залів малої площі. Кріплення здійснюється до стіни через кріпильні пластини, передбачені в конструкції волейбольних стійок. Кожну стійку кріпити за допомогою 4-х анкерів М12 довжиною не менше 160мм або інших придатних для цього кріпильних елементів.

Волейбольні стійки можуть бути виконані багатофункціональними для використання в різних видах спорту:

  • волейбол
  • бадмінтон
  • великий теніс
  • та ін.

Функціонал і основна конструкція повністю повторює звичайні волейбольні стійки. Передбачено механізм плавним регулюванням висоти сітки. Стійки виготовлені з металевої профільної труби різного перерізу з пересувається кареткою. Каретка забезпечує плавне регулювання висоти сітки і захищає гвинт натягу своїм корпусом. Сітка і в комплект не входить.

Характеристики волейбольних стійок

  1. висота - 2500мм
  2. ширина (з урахуванням кріпильних пластин) - 180мм
  3. глибина (з урахуванням каретки) - 150мм
  4. вага (2 стійки) - 21кг

Виготовлені відповідно до ГОСТ, ДСТУ, ТУ. Сертифікат СЕС і сертифікат відповідності. Гарантія 12 місяців. Підходить для використання в школі, вузі, спортивному клубі, ФОКу, манежі і приватному порядку.

Купити волейбольні пристінні стійки ви можете, зателефонувавши по телефону або заповнивши форму "Зробити замовлення".

Пристінні волейбольні стійки необхідно кріпити, враховуючи матеріал стін, на які буде кріпитися обладнання. Для колон або бетонних стін використовувати анкерні болти, для цегляних стін використовувати кріплення, що не руйнує матеріал стін (нейлонові пробки, хімічний анкер і т.д.), для гіпсокартонних і фанерних стін передбачити додаткові елементи кріплення підсилюють місця кріплення і запобігають самовільне переміщення стійок або їх зрив (відрив).

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити