м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Стійка волейбольний на розтяжках

 • Стійка волейбольний на розтяжках
Волейбольні стійки з кріпленням на розтяжках

Модель / артикул: VB 0001

Вартість: 9600 грн

виготовляється під замовлення


Волейбольні стійки на розтяжках - це стійки для кріплення волейбольної сітки кріпленням їх до підлоги або стіни за допомогою тросових розтяжок. Призначені для ігор і тренувань з волейболу, як на вулиці, так і в залі, але на спеціально підготовленому місці. Місці, де змонтовані закладні деталі для кріплення і фіксації стійки. Стійки встановлюють "п'ятою" з шипом і кріплять розтяжки до заздалегідь змонтованим закладних деталей в підлозі або стіні.

Характеристики волейбольних стійок:

 • висота - 2500мм
 • матеріал - сталь
 • профіль - квадратна труба

Конструктивно, волейбольні стійки - це основна несуча труба 60х60мм з привареною до неї направляючої 30х30мм, по якій переміщається каретка. Каретка служить для регулювання висоти сітки і зусилля її натяжки. На верху стійки приварені кріпильні вушка для кріплення до них тросових розтяжок. У свою чергу тросові розтяжки нижніми краями, кріпляться до закладних деталей, які можуть знаходиться на підлозі або на стіні.

Комплект поставки

 1. Стійка волейбольний - 2шт
 2. Тросова розтяжка - 4шт
 3. Заставна деталь - 6 шт
 4. Ключ комірець-коловорот - 1шт
 5. Технічний паспорт вироби - 1шт

Волейбольні стійки виготовлені відповідно до ГОСТ, ДСТУ, ТУ. Мають сертифікат СЕС і сертифікат відповідності. Дозволені до використання в школах, ВУЗах, ФОКах, спортивних клубах, вуличних спортивних майданчиках, приватному користуванні та інше. Доставка і установка по всій Україні. Гарантія 12 місяців.

Купити волейбольні стійки з кріпленням на розтяжках, ви можете, зателефонувавши по телефону або заповнивши поле "Зробити замовлення".

Висота волейбольної сітки для змагань

 • чоловіки - 2,43м
 • жінки - 2,24м

Сітка в комплект не входить.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити