м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

СПОРТИВНІ ТА ОГОРОДЖУВАЛЬНІ СІТКИ

Спортивні та огороджувальні сітки від SPORTIN

 

SPORTIN - завод з виробництва комплексного оснащення об'єктів спортивного призначення. Виробляємо захисну, захисну, розділову сітку.

На ринку вже більше 10 років. За цей час встановили 8000 сіток по всій країні та країнах Близького зарубіжжя. У нас є своя служба монтажу та доставки. Ми не залучаємо посередників.

Безкоштовно привеземо ваше замовлення на суму від 50000 грн за нашій країні. До країн Близького зарубіжжя організуємо доставку транспортною компанією, попутним транспортом або експрес-доставкою.В нашій команді працюють фахівці з досвідом роботи понад 6 років. Виробляємо сітку щоб виконувати всі необхідні норми, прописані в ГОСТ, ДСТУ, ТУ, СЕС. Гарантія на наші вироби 12 місяців.

Потрібна сітка капронова певного розміру? Запустимо в виробництво за розмірами замовника. Термін виготовлення 7 днів і більше. Залежить від розміру сітки, а також завантаженості виробництва. Виробляємо сітку будь-якого розміру і різного кольору. Сітка виготовляється з капрону і поліпропілену. Це довговічний і зносостійкий матеріал. Використовуємо шнур діаметром від 2,5 до 7 мм. Що схвалені Міністерством охорони здоров'я України.

Виготовлення та плетіння сіток і сітчастих полотен відбувається з використанням мультифіламентних нитки. Це надійний і легкий штучний матеріал високої міцності. Для виробництва сітки закуповуємо комплектуючі безпосередньо у виробника. Саме тому наші ціни нижчі на 10%.

Переваги сіток:

Огороджувальні та спортивні мережі нашого виробництва мають наступні переваги:

  • встановлюються в приміщенні і на вулиці
  • під час використання не розтягуються, не деформуються. Мають захист від вологи, сонця і низьких температур.
  • простий монтаж і демонтаж
  • не потребують спеціального догляду.

Види сітки

Виробляємо сітку з розмірами вічок від 40 * 40 до 150 * 150 мм. Сітка з більш дрібними осередками використовується для хокею, тенісу. З великими - волейболу, баскетболу.

Також в наявності є вузлова сітка і безузловая сітка. Розрізняються методом плетіння і наявністю вузликів. Міцність безвузлову сітки більш стабільніше протягом усього терміну експлуатації. Вона міцніше, легше і має не меншу навантаження на розрив.

Галузь застосування:

Спортивна і огороджувальна сітка використовується як:

  • загороджувальна сітка. Застосовується для футболу, хокею, баскетбольного залу, волейбольного майданчика, як захисна сітка для вікон спортзалу. Сітка в спортзал, дитячий майданчик, фітнес клуб.
  • розділова сітка. Застосовується при необхідності розмежувати простір на одному майданчику. Під час проведення кількох тренувань на одній площі.
  • огороджувальна сітка. Перешкоджає вильоту м'яча або снаряда за територію майданчика. Вони відповідають за безпеку на трибунах.

Захисне огородження вікон в спортзалі важливо. Воно звільнить від частих заміни стекол в приміщенні. Важливо підібрати відповідний розмір осередків. Для великих снарядів можна застосувати більш велику сітку, для маленьких - дрібну.

Кріплення сітки на вікна зроблять наші фахівці. Від вас потрібен тільки допуск в приміщення в призначений час. Все інше для монтажу вони привезуть з собою. Замовити монтаж розділових сітчастих перегородок ви можете у нас. Ми виготовимо, розрахуємо і встановимо на вашому об'єкті перегородку з сітки. Від вас потрібен тільки точний розмір приміщення, його площа і переваги з розділення.

Для оформлення замовлення зателефонуйте нам за номером в шапці сайту або заповніть форму зворотного дзвінка. Наш менеджер передзвонить вам для уточнення всіх деталей.

Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити