м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Послуги

SPORTIN пропонує скористатися набором професійних послуг:

 

Установка и монтаж спортивного обладнання

Монтаж спортивного обладнання являє собою складний технологічний процес. Не дивлячись на уявну простоту, цей процес не менш важливий, ніж вибір, доставка та експлуатація обладнання. Безпека, довговічність, зручність і правильна експлуатація, це все, залежить від професійного, технічно грамотного монтажу. Компанія SPORTIN володіючи великим досвідом у виробництві і монтажі товарів для спорту, пропонує свої послуги при монтажі будь-якого спортобладнання на об'єктах будь-якої складності. Будьте впевнені, замовляючи послугу "Монтаж спортивного обладнання", ви отримаєте весь обсяг компетентності нашої компанії, високу культуру виробничих робіт, довговічну, безпечну і правильну експлуатацію потрібних вам виробів.

Будівництво спортивних майданчиків

Будівництво футбольного поля, будівництво баскетбольного або волейбольного майданчика, будівництво кортів, спортивного майданчика, легкоатлетичної або бігової доріжки, смуги перешкод. Улаштування покриттів ігрових полів - натуральний газон, штучна трава, наливне і модульне покриття. Всі ці складні процеси наша робота. Скориставшись послугою "Будівництво спортивних майданчиків" компанії SPORITN, ви збережете час і кошти. Отримавши якісну роботу, сучасний безпечний довговічний об'єкт спортивної індустрії, вбережете себе від непотрібних переживань, зривів термінів здачі об'єктів, виправлення браку, грубої некомпетентності. Широке коло спілкування, авторитет в галузі спортивної індустрії дозволяє нам співпрацювати з багатьма підрядниками суміжних професій, що дає вам впевненість при замовленні великих і дуже великих обсягів будівництва спортивних майданчиків та об'єктів спортивної індустрії в цілому.

Консультація

Яке спортивне обладнання вибрати? Як побудувати спортмайданчик? Де купити спорттовари для шкільного спортзалу? Чим укомплектувати фізкультурно-оздоровчий комплекс? Де знайти виробника спортивного обладнання та інвентарю? Як укомплектувати спортзал "під ключ"? Якщо ви не впевнені, шукаєте експерта, хочете просто запитати, зв'яжіться з нами зручним для вас способом і у вас не залишиться жодного питання, пов'язаного зі сферою спортивної індустрії. SPORTIN - ми вам раді, звертайтеся.

Підбір спортивного обладнання

Купити обладнання, не переплачуючи за нього. Знайти саме таке, саме те, що потрібно вам. Знаєте, точно, що вам потрібно спортивне обладнання та інвентар, але яке точно ... не знаєте? Виділено бюджет, а як ним розпорядитися, як виконати завдання поставлене замовником, керівництвом або своїми побажаннями? Компанія SPORTIN підбере необхідне вам спортивне обладнання з усіма вимогами технічного завдання або загального уявлення про майбутній спортзал, стадіон, майданчик. Підберемо спортивне обладнання для об'єкта будь-якої складності.

Розмітка

Виконаємо розмітку спортивного поля, спортмайданчика, будь-якої ігрової поверхні. Розмітка для баскетболу, волейболу, футболу та ігрових видів спорту в цілому, розмітка для атлетики так само важлива, як і учасники спортивного заходу. Якісна, довговічна, акуратна, точна розмітка виконана компанією SPORTIN запорука високих результатів і позитивних емоцій, які дарує спорт.

Оренда спортивного обладнання

Компанія SPORTIN надає послугу оренди спортивного обладнання. Тепер не обов'язково купувати, можна взяти в оренду професійне, якісне, безпечне спортивне обладнання нашого виробництва. Спортивний захід, корпоратив, церемонія нагородження або іншу важливу подію допоможе провести компанія SPORTIN, здавши в оренду необхідний вам інвентар.

Ремонт спортивного обладнання

Ремонт спортивного обладнання та інвентарю виконаний фахівцями компанії SPORTIN, вдихне нове життя в необхідний вам атрибут спортивного життя. Володіючи великими виробничими потужностями та висококваліфікованим персоналом наша, компанія гарантує експертний, якісний ремонт з заміною, реконструкцією і відновленням поламаних частин і складових.

Отримати консультацію

Працюємо по всій Україні

Консультація
Замовити безкоштовний дзвінок
Отримати консультацію