м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СИЛОВИХ ВИДІВ СПОРТУ

Силові види спорту стали затребуваними зовсім недавно на хвилі популярності культуризму, бодібілдингу, важкої атлетики та пауерліфтингу. Для того щоб успішно тренувати м'язи в цих видах силового спорту необхідно спеціалізоване обладнання для спортзалу. Виробництвом та продажем цього обладнання займається наша компанія SPORTIN.

Критерії обладнання SPORTIN для силових видів спорту

Трансформуючи спортивний зал або його частину під силовий спорт варто завжди замислюватися про те, яке обладнання краще всього підійде під тематику залу і його спрямованість тренувань. Так, наприклад, для армрестлінгу знадобиться спеціалізований стіл саме під цей вид спорту, а також додаткове обладнання. А для пауерліфтингу необхідний спеціальний поміст для штанги.

Яку б спрямованість силового спорту ви не вибрали, спортивне обладнання для нього має володіти певними критеріями:

  • Гарантія;
  • Якість;
  • Вартість;
  • Документи на дозвіл.

Вибір неякісного обладнання може призвести до небезпечних наслідків для здоров'я спортсмена. До цього питання наша компанія підходить особливо педантично.

Гарантія, якість, випробування

Силові здібності спортсменів силових видів спорту зазвичай перевершують звичайних спортсменів зважаючи на специфіку самого спорту. Тому, в першу чергу, варто звернути увагу на такі параметри, як гарантія та якість. Завод виробник SPORTIN проводить тривалу сертифікацію обладнання та контроль якості по ГОСТ, ДСТУ, ТУ, СЕС, що дає гарантію надійності.

Завод гарантує, що його продукція для силового спорту зможе витримувати тривалі навантаження і не зламатися,щоб не завдати шкоди здоров'ю спортсмена.

Вартість і дозвільні документи

Ціна завжди грає величезну роль при закупівлі обладнання. Силові види спорту вимагають досить дорогий інвентар. Наша компанія відмінно це розуміє, але також важливо розуміти, що надійність і якість обладнання стоять завжди на перших місцях, так як це основоположні параметри. Саме тому ми працюємо тільки з надійними постачальниками матеріалів для виробництва, щоб бути впевненими в якості продукції ще до стадії виробництва.

Розроблені строгі правила ТУ та сертифікати ГОСТ, ДСТУ дозволяють бути впевненими в тому, що перевіряючі спортивні зали інстанції, не ставитимуть питання про дозвільні документи, так як вони будуть в повному порядку.

На що ще, звернути увагу

Для будь-якого виду силового спорту ви не підбирали інвентар і обладнання, ви завжди можете покластися на наших фахівців, які із задоволенням проконсультують вас і рекомендують необхідне оборудованіе.Помімо іншого, ми надаємо гарантію і пост гарантійне обслуговування для наших клієнтів, а також доставку і монтаж по всій Україні.

Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити