м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

РІЗНЕ СПОРТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ

Різне спортивне обладнання від SPORTIN

Компанія SPORTIN виробляє і інші види обладнання, які не ввійшли в основні розділи сайту. це:

  • шаховий стіл
  • хокейні ворота (звичайні і хокейні ворота на роликах)
  • захисні мати для шорт-треку
  • контейнер для м'ячів
  • кушетка масажна
  • інше обладнання за вашим ескізом

Досвід роботи з виробництва спортивного інвентарю та обладнання більше 10 років. За цей час ми встановили і виготовили 15000 різних одиниць обладнання.

Наші співробітники - професіонали з профільною освітою і досвідом роботи більше 5 років. Вони знають, як краще зробити, де можна заощадити, а де не варто. Проведуть безкоштовну консультацію.

Наш завод розташований в Харкові. Доставляємо нашу продукції по всій території України, також в країни Близького зарубіжжя.

Для великих оптових замовлень, доставка по країні безкоштовна. Для країн Близького зарубіжжя домовимося про доставку з транспортною компанією, знайдемо попутний транспорт або відправимо експрес-доставкою.

Ми багатопрофільний завод з виготовлення спортивного обладнання. З багатьма транспортними компаніями у нас є договір. Саме тому доставка для вас дешевше на 10%. Залежить від ваги, габаритів і відстані.

Вироблене нами обладнання пофарбуємо в будь-який колір, зробимо необхідної форми, розміру. Виготовляємо з якісних матеріалів, які закуповуємо безпосередньо у виробників. Наші ціни нижчі на 15%.

Деякі позиції є в наявності на складі. Чи не знайшли потрібного? Ми виготовимо на замовлення за вашим ескізом. Термін виготовлення від 7 робочих днів. Термін залежить від виду обладнання, його розмірів, використовуваних матеріалів.

Кожна одиниця нашого вироби виготовлена ​​відповідно до ГОСТ, ДСТУ, ТУ, СЕС. Гарантія на обладнання 12 місяців. У нас є всі необхідні дозволи на виробництво і сертифікат відповідності.

Оформити замовлення, а також отримати безкоштовну консультації, ви можете, зателефонувавши за номером телефону, вказаним в шапці сайту. Або заповнивши форму зворотного зв'язку.

Наші менеджер передзвонить вам і відповість на всі питання, уточнить деталі.

Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити