м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Тренажер Кінь маховий

  • Тренажер кінь гімнастичний маховий SPORTIN
  • Дошка кінь маховий на підставці SPORTIN
Тренажер Кінь маховий SPORTIN

Модель / артикул: GM 0070

Вартість: 10500 грн

виготовляється під замовлення


Тренажер Кінь маховий SPORTIN призначений для тренувань елементів спортивної гімнастики, які виконуються на маховому коні. Незамінний спортінвентар для гімнастів різного рівня підготовки. Але в основному використовується, як перехідної елемент спортивного обладнання, для початківців гімнастів або спортсменів в період відновних процесів при тренуваннях зі спортивної гімнастики.

Виріб являє собою підлогову горизонтальну опору, виконану з багатошарової березової фанери круглої форми, на якій встановлена ​​вертикальна опора з металевої труби, надійно зафіксованою за допомогою оцинкованих болтів. На металеву опору встановлений силует, повністю повторює контур махового коня по верхній (робочої) частини, на якій закріплені ручки махового коня. Ручки махового коня мають регулювання по ширині між собою.

Відстань між ручками регулюється в діапазоні 400-450мм. Ручки виконані з багатошарової березової фанери з стійкою опорною пластиною. У виробі передбачена можливість зняти ручки для їх заміни і транспортування. Також є можливість розібрати тренажер Кінь маховий на складові частини.

Розміри вироби і його складових частин:

  • Плитка на горизонтальна опора - діаметр 65см (товщина 30-35мм)
  • Вертикальна опора - діаметр (159мм), висота 43см
  • Робоча поверхня - 60см
  • Загальна висота тренажера (без ручок) - 60см
  • Вага - 25 кг

Тренажер має покриття зі штучної шкіри з підвищеною стійкістю до стирання. Матеріал гігроскопічний, не ковзає, вбирає вологу, але не залишається мокрим. Ручки коня махового підходять для змагань будь-якого рівня, виконані відповідно вимог FIG та ТУ розроблених нашою компанією. Як і все наше обладнання, тренажер має висновок СЕС та сертифікат відповідності. Підійде для оснащення спортзалів шкіл, спортивних шкіл, гімнастичних секцій і т.д.

Стійка підлогова горизонтальна опора запобігає перекиданню тренажера і його прослизання по підлозі. Є можливість виготовити виріб в різних кольорах. На фото представлене базове забарвлення - фірмові кольори нашої компанії.

Замовити і купити тренажер Кінь маховий ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами вказаними в контактах або залишивши заявку в формі Зробити замовлення.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити