м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Стіл для опорного стрибка "Юніор"

  • Стіл для опорного стрибка
  • Стіл для опорного стрибка Юніор
  • Стіл для опорного стрибка SPORTIN
Стіл для опорного стрибка "Юніор" на 4 опорах

Модель / артикул: GM 0066

Вартість: 25500 грн

виготовляється під замовлення


Стіл для опорного стрибка SPORTIN є логічною технологічної трансформацією стрибкового коня. Призначений для тренувань у відділеннях гімнастики спортивних шкіл, секціях спортивної гімнастики з дисципліни - опорний стрибок.

Стіл Юніор є зменшеною версією стандартного столу, для освоєння техніки опорного стрибка маленькими і початківцями спортсменами. Всі пропорції, рекомендовані FIG враховані і відтворені у виробництві цього гімнастичного снаряда.

Характеристики столу для опорного стрибка Юніор

  • Розмір опорного столу - 1100х700мм
  • Регулювання висота - 750 - 1150мм
  • Маса - 50кг
  • Колір - можна вибрати

Складається з опорного столу з оббивкою з спилка натуральної шкіри вищої якості, або тканиною «мікрофібра», а також чотирьох телескопічних опор. Притискні гвинти виключають будь-які люфти в опорах гімнастичного столу. У комплекті столу є механізм кріплення до підлоги, що складається з гака, талрепа і ланцюги. Щоб запобігти прослизання гімнастичного коня під час стрибків, а також виключити будь-які пошкодження підлоги на опорах передбачені спеціальні накладки. В конструкції передбачені стаціонарні колеса для полегшення переміщення снаряда в приміщенні. Застосовується система амортизації опорного столу.

Безпечний, надійний, стійкий, довговічний стіл для опорного стрибка Юніор виготовлений відповідно вимог FIG, ГОСТ, ДСТУ, ТУ і має сертифікат СЕС і сертифікат відповідності. Гарантія від виробника 12 місяців. Можлива доставка і установка по всій Україні.

Купити стіл для опорного стрибка Юніор ви можете, зателефонувавши по телефону або заповнивши форму "Зробити замовлення".

Додаткове обладнання для навчання спортивної гімнастики ви можете замовити, зателефонувавши за телефонами, вказаними в Контактах.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити