м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Стіл для опорного стрибка

 • Стіл для опорного стрибка
Гімнастичний стіл для опорного стрибка

Модель / артикул: GM 0060

Вартість: 32850 грн / 28850 грн*

виготовляється на замовлення, ціна без ПДВ

* оптова вартість (для дилерів та партнерів)


Гімнастичний снаряд застосовуваний для опорного стрибка, однією з основних олімпійських дисциплін зі спортивної гімнастики. Ця модель гімнастичного столу призначена:

 • для тренувань в:
 1. спортивних школах
 2. гімнастичних секціях
 3. загальноосвітніх школах
 4. спортивних клубах
 5. та ін.
 • для змагань:
 1. внутрішньоклубні
 2. для любителів
 3. шкільними
 4. та ін.

Конструкція опорного столу складається з злегка похилого корпусу столу, який встановлений на опорі з двох Т-образних ніжок. Корпус столу може бути розділений на зону відскоку і зону відштовхування чітким кольоровим контрастом. Всі краї закруглені. Передбачено регулювання висоти. Опора з двох Т-образних ніжок забезпечує надійну стійкість столу і забезпечує дотримання вимог техніки безпеки. У комплекті столу є механізм кріплення до підлоги, що складається з гака, талрепа і ланцюги.

Розміри стола для опорного стрибка

 • опорний стіл - 1200х900мм
 • висота поверхні - 950 - 1350мм
 • маса - 70 кг
 • колір - на вибір

Поверхня відштовхування виконана амортизованою для запобігання травм спортсменів. Характеристики відскоку однакові в будь-якій точці поверхні відштовхування. Оббивка з спилка натуральної шкіри, або тканини «мікрофібра» - це матеріали не слизькі і не грубі. Не викликає опіків при терті про нього.

При виробництві використані сучасні, якісні, технологічні і екологічно чисті матеріали. Гімнастичний снаряд має сертифікат СЕС і сертифікат відповідності. Гарантія 12 місяців. Доставка і установка по всій Україні.

Купити стіл для опорного стрибка ви можете, зателефонувавши по телефону або заповнивши форму "Зробити замовлення".

Опорний стрибок - дисципліна яка входить в олімпійську програму для чоловіків і жінок. Виконання стрибка являє собою розбіг по доріжці, відштовхування від гімнастичного містка і вчинення стрибка в ході, якого виробляється додаткове відштовхування від столу. В процесі стрибка спортсмени здійснюють акробатичні елементи, які і є одним з важливих факторів складності і кінцевої оцінки виконання вправи. Також на цей показник впливають розбіг, чистота виконання стрибка, приземлення.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити