м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Кінь маховий підлоговий

 • Підлоговий маховий кінь SPORTIN
 • Гімнастичний маховий кінь без опор
Кінь маховий підлоговий SPORTIN

Модель / артикул: GM 0071

Вартість: 11500 грн

виготовляється під замовлення


Гімнастичний снаряд кінь маховий підлоговий є необхідним складовим тренувального процесу в дисципліні вправ на маховому коні. Як правило цей спортивний інвентар повинен знаходитися в кожному спеціалізованому гімнастичному залі. Юні гімнасти починають своє сходження до подіуму для переможців, саме з цього обладнання.

Кінь маховий підлоговий є аналогом змагального махового коня, але в самій назві можна прочитати відміну від нього. Мала висота гімнастичного снаряда, запобігає травми і успішно бореться з психологічним бар'єром, який буває при боязні виконання елементів на висоті.

Корпус і робоча поверхня підлогового коня повністю повторює характеристики махового коня. Ніякого відмінності візуально, технічно і тактильно не присутній. Підлоговим його роблять опори малої висоти, які з легкістю замінюються на стандартні опори (ноги).

Ручки коня махового відповідають нормативам FIG та ТУ SPORTIN, це дозволяє якісно підготуватися до змагань і не відчувати різницю при виконанні вправ на найвідповідальніших змаганнях.

Технічні характеристики коня махового підлогового:

 • Довжина корпусу - 160см
 • Ширина корпусу - 35 см
 • Ширина ніжок - 70см
 • Висота від підлоги до верху ручок - 50см
 • Маса - 28кг

Маховий підлоговий кінь не передбачає кріплення до підлоги. Передбачено регулювання ручок коня від 40 до 45см, а також можливість зняти їх для зручності зберігання і транспортування. Корпус може бути обтягнутий штучною шкірою, мікрофіброю, Спілка шкіри. Передбачено вибір кольору. На фото представлена ​​стандартна забарвлення - фірмові кольори.

У комплект входить:

 1. Опори коня (ноги) -2шт
 2. Корпус коня махового - 1 шт
 3. Ручки з багатошарової фанери - 2шт
 4. Комплект кріплення - 1 компл.
 5. Технічний паспорт вироби - 1 шт

Гімнастичний снаряд кінь маховий підлоговий виготовлений за всіма вимогами санітарно-епідеміологічної служби, що підтверджено сертифікатом СЕС і є екологічно безпечним. Має сертифікат відповідності, що допоможе без проблем поставити на облік придбаний інвентар. Доставка в будь-який населений пункт України.

Замовити цей товар ви можете, заповнивши форму зворотного зв'язку або зв'язавшись з нашою компанією будь-яким зручним для вас способом.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити