м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Ворота для футзалу

Ворота мініфутбольні для футзалу

Модель / артикул: FB 0001

Вартість: 5850 грн

виготовляється під замовлення


Ворота мініфутбольні для футзалу призначені для проведення змагань і тренувань з мініфутболу, футзалу. Підходять для гандболу. Виготовлені з металевої профільної труби.

Характеристики мініфутбольних воріт

  • розмір ігровий площині - 3х2м
  • глибина по низу воріт - 1м
  • глибина по верху воріт - 0,7 м
  • вага - 20кг

Розмітка виконана з урахуванням всіх вимог міжнародних федерацій та асоціацій високоякісним лакофарбовим складом, а також за допомогою полімерного фарбування. У конструкції воріт, передбачені стаціонарні гачки для кріплення сітки, яка не входить до комплекту. Призначені для експлуатації на вулиці і в залі. Можливо виготовлення воріт для кріплення в заставні гільзи (склянки).

Ворота розбираються на складові частини для зручного транспортування і зберігання виробу на новому місці експлуатації. Простий і зрозумілий процес збирання та розбирання воріт.

Ворота для футзалу складаються з

  1. Поперечина - 1шт
  2. Бічна стійка (штанга) з дугою - 2шт
  3. Нижній сіткотримач - 1шт
  4. Комплект кріплення - 1компл

Матеріал рами - це металева профільна труба 80х80мм з товщиною стінки 2 мм. Дуги сіткотримача виконані з круглої труби 32мм. Нижній сіткотримач виготовлений з круглої труби 32мм. Глибина по низу виготовлена ​​з профільної труби 40х40мм з товщиною стінки 2 мм. В комплекті - закладні деталі, для жорсткого кріплення воріт.

Зверніть увагу!!! Експлуатація воріт заборонена без жорсткого кріплення до підлоги або огороджувальних елементів залу, майданчики.

Ворота виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що підтверджено сертифікатами СЕС та відповідності. Дозволені для використання в шкільних і дошкільних установах. Місцях масового скупчення людей. Вуличних спортивних майданчиках, стадіонах та ін. Заводська гарантія 12 місяців. Ви можете замовити доставку та монтаж по всій країні.

Замовити і купити ворота для міні-футболу та футзалу ви можете, зателефонувавши по телефону або заповнивши поле "Зробити замовлення".

Ворота для футзалу підходять для використання в іграх і тренуваннях з гандболу. Розміри воріт в точності відповідають вимогам міжнародних федерацій з гандболу. Можливе виконання поперечини і стійок з металевої труби круглої форми.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити