м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Трибуна з накриттям із стільникового полікарбонату

Трибуна SPORTIN з накриттям із стільникового полікарбонату

Модель / артикул: FB 0023

Вартість: 19000 грн

виготовляється під замовлення


Лава для запасних гравців з індивідуальними пластиковими сидіннями виробляється з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, за ТУ розробленим SPORTIN. Використовується дане обладнання на спортивних майданчиках, футбольних полях, легкоатлетичних стадіонах і інших об'єктах спортивної індустрії. Велику популярність лава для запасних придбала у футболістів і людей, що займаються футболом.

Під час матчу не задіяні гравці, тренерський склад або глядачі використовують трибуну з накриттям для місця відпочинку, укриття від атмосферних опадів і впливу ультрафіолетового випромінювання.

Конструкція трибуни не дозволяє нагрітому повітрю застоюватися всередині, що робить перебування на лаві досить комфортним. Навіс спроектований таким чином, щоб дощ або сніг не потрапляли на сидіння, але при цьому огляд був максимально великим.

Несуча конструкція виконана з металевої профільної труби 60х40х3мм, конструкція лави виконана з металевої профільної труби 40х40х3 і 40х20х2мм. Ці характеристики металевого профілю не дають деформуватися і порушувати просторову жорсткість на весь термін експлуатації виробу. Сполучні діагональні підпірки під лавою з пластиковими сидіннями не допускають прогинів під сидячими. Місця для сидінь виконані не розбірними, тому несуча конструкція лави є одним цілим з усіма складовими металевого каркаса. Пластикові сидіння кріпляться до каркаса за допомогою оцинкованих болтів М10.

Характеристики:

  • Довжина - 3900мм
  • Висота - 1950мм
  • Глибина - 1700мм
  • Вага - 190 кг
  • Колічесвто сидінь - 8шт
  • Висота верху сидінь - 450мм
  • Відстань між сидіннями по осі - 475мм
  • Толлщіна накриття - 10мм
  • Тип наркитія - стільниковий полікарбонат

Гарантія на виріб 12 місяців з дня продажу. Можлива зміна кольору за бажанням замовника.

Замовити і купити гарну трибуну для глядачів ви можете, заповнивши заявку на нашому сайті або зв'язавшись з нами будь-яким зручним для вас способом.

Стільниковий полікарбонат - це матеріал, конструкційно вдає із себе двох або трьох слойную панель з розташованими між ними поздовжніми ребрами жорсткості. Структура пористого типу дає матеріалу механічну міцність при відносно невеликій вазі. Однак необхідно враховувати, що цей матеріал схильний до механічних пошкоджень досить легко. Тому град, удари м'яча, камені і т.д. можуть пошкодити покриття. Накриття з стільникового полікарбонату не можна вважати антивандальним.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити