м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Футбольні ворота "Кантрі"

  • Футбольні ворота
Ворота футбольні для котеджних селищ

Модель / артикул: FB0018

Вартість: 5100 грн / 4860 грн*

виготовляється на замовлення, ціна без ПДВ

* оптова вартість (для дилерів та партнерів)


Футбольні ворота для приватного користування, ігри на майданчиках і дворах заміських котеджів. Ці футбольні ворота ми назвали "Кантрі". Футбольні ворота Кантрі створені нашою компанією, спеціально для заміських будинків, котеджів, тренувань з футболу та інших процесах, що не відносяться до офіційних футбольних змагань.

Розмір футбольних воріт Кантрі

  • Ширина - 1,8 м
  • Висота - 1,3 м
  • Глибина (по низу) - 0,7 м
  • Глибина (по верху) - 0,2 м
  • Вага - 25кг
  • Колір - чорно-білий (або на вибір)

Такий розмір футбольних воріт дозволяє економити місце ігрового майданчика, в той же час дарувати азарт і гостроту повноцінного матчу. Рама воріт виконана з металевого профілю 80х80мм з товщиною стінки 2 мм, сеткодержатель (задні дуги глибини і нижня планка) виготовлені з круглої труби 32х2мм і квадратної труби 40х40х2мм. Конструкція дозволяє розібрати ворота для транспортування і зручності зберігання. Базовий колір - чорно-білий, інші кольори обумовлюються індивідуально. Оснащені стаціонарними гачками для кріплення сітки. Сітка в комплект не входить. Стійкі, безпечні, довговічні футбольні ворота подарують радість всій родині або колективу професійних спортсменів.

Ворота Кантрі виробництва компанії SPORTIN мають сертифікат СЕС, сертифікат відповідності. Гарантія 12 місяців. Можлива доставка і установка по всій Україні.

Зверніть увагу!!! Експлуатація воріт заборонена без жорсткого кріплення до підлоги або огороджувальних елементів залу, майданчики. Ворота можуть бути виготовлені для кріплення їх в заставні гільзи.

Купити футбольні ворота Кантрі, ви можете, зателефонувавши по телефону або заповнивши форму "Зробити замовлення".

Обладнати футбольний майданчик у власному дворі дуже просто. Поставивши футбольні ворота Кантрі на будь-якому зручному для цього місці, ви отримуєте готовий маленький стадіон. Кріплення воріт ми можемо виготовити виходячи з ваших потреб і специфіки майданчика. Додатково вам може знадобиться огороджувальна сітка, для запобігання перельоту м'яча на іншу ділянку або захисту вікон і зон, не призначених для гри. Сітку для воріт або захисну сітку ви можете також в нашій компанії.

Зверніть увагу, ці футбольні ворота відмінний тренувальний інвентар для професійних спортсменів. Зручний розмір і інші чудові технічні характеристики, все більше привертають професійних спортсменів використовувати даний виріб в своїх цілях.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити