м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Футбольні ворота

  • Футбольні ворота
Стандартні футбольні ворота

Модель / артикул: FB 0019

Вартість: 19800 грн

виробляються під замовлення


Футбольні ворота призначені для проведення ігор і тренувань за класичним футболу на футбольному полі, стадіоні, вуличної спортивному майданчику та інших місцях придатних для цього.

Розмір футбольних воріт

  • ширина (довжина) футбольних воріт - 7320мм
  • висота футбольних воріт - 2440мм
  • глибина футбольних воріт по низу - 2000мм
  • глибина футбольних воріт по верху - 1300мм

Ворота виготовлені з металевої круглої труби. Пофарбовані в білий колір високоякісним складом, за допомогою полімерного фарбування. Ворота можуть бути виготовлені як розбірні, так і суцільнозварні. Оснащені стаціонарними гачками для кріплення сітки. Сітка в комплект не входить. Виготовлені відповідно норм FIFA, ГОСТ, ДСТУ і ТУ розроблених нашою компанією. Мають сертифікат СЕС і сертифікат відповідності. Гарантія 12 місяців. Доставка, установка по всій Україні.

Зверніть увагу!!! Експлуатація воріт заборонена без жорсткого кріплення до підлоги або огороджувальних елементів залу, майданчики. Ворота можуть бути виготовлені для кріплення їх в заставні гільзи.

Футбольні ворота купити ви зможете, зателефонувавши по телефону або заповнивши поле "Зробити замовлення".

Футбольні ворота можуть бути виготовлені, як з бічними утримувачами сітки, так і зі стійками, які натягують сітку. Така конструкція футбольних воріт являє собою - раму з окремими стійками з заднього боку, на яких натягується сітка за допомогою шнура.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити