м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЄДИНОБОРСТВ

Устаткування для єдиноборств від SPORTIN.
 
Компанія SPORTIN більше 10 років займається розробкою і виробництвом спортивного обладнання та виробництва, в тому числі і для такого виду спорту, як бойові мистецтва. Бойові мистецтва або змішані єдиноборства - це захоплюючий вид різних єдиноборств, наповнений ударними і захоплюючими техніками.
Змішані бойові мистецтва (ММА) - один з найбільш видовищних, мужніх і експресивних видів спорту. Стійкість спортсменів, сила духу, витривалість все це властиво людям, які займаються бойовими мистецтвами.

Бойові мистецтва на сьогоднішній день набирають велику популярність. Тому затребуваність якісного спортивного обладнання стає більше і диктує високі вимоги своїх характеристик.

Основні позиції для занять бойовими мистецтвами:
-клітинами ММА;
-боксерський ринг;
-борцовскій килим;
-Мат-татамі;
-доянг

З кожним днем ​​ми збільшуємо свій споживчий потенціал, і розвиваємо свої навички і технології виробництва. І виготовляємо для наших спортсменів надійне, високоякісне обладнання, яке відповідає вимогам міжнародних організацій і всім нормам, і стандартам ГОСТ, ДСТУ, ТУ і СЕС. Що дозволяє обладнати нам кращі спортзали, спортивні майданчики, для проведення безпечних і якісних тренувань і змагань з бойових мистецтв.

Наше обладнання виробляється і використовується в наступних видах єдиноборств:
-Бокс
-кікбоксінг
-дзюдо
-джиу джитсу
-рукопашний бій
-змішані єдиноборства
-самбо
-ММА бої без правил

Ми намагаємося максимально полегшити застосування спортивного обладнання, щоб не виникало складнощів при установці, збірці, монтажі на майданчиках для рингів, що впливають на якість боїв. Так само ми приділяємо особливу увагу зовнішньому вигляду даного обладнання. Адже бійці на цьому рингу повинні відчувати себе максимально комфортно і безпечно.
SPORTIN виробляє ринги, татамі, борцівські килими та інші предмети спортивного обладнання, в різних колірних рішеннях, що ви можете помітити на фото.

Ринги для ММА ми обладнаємо спеціальної сітки-рабиці з полімерним покриттям, що дозволяє не наносити травми спортсмену і витримувати більшу ударну навантаження. Для боксерів, огорожі інші і вимоги пред'являються за іншими параметрами і стандартам. Для них майданчики складаються з рингу, огороджувальних стовпами з м'якими подушками, (для мінімального травматизму спортсменів) з натягнутими канатами між ними (для захисту боксерів канати обертають м'якою тканиною).

Для кожного виду єдиноборств є свої вимоги, які ми в свою чергу виконуємо.

Наші клієнти отримують не просто якісне та надійне обладнання, а й ряд переваг:
1 Великий вибір спортивного обладнання
2 Можливість виготовити обладнання за своїм індивідуальним ескізом (матеріал, колір, вид конструкції)
3 Надійність, якість і довговічність виробів
4 Стислі терміни виготовлення (від 7 днів)
5 Власна служба доставки
6 Доступна ціна

Наші менеджери проконсультують Вас по будь-якому питанню і нададуть допомогу у виборі обладнання, розповівши все до найтонших деталей. Для того, щоб замовити наше обладнання, Вам потрібно зателефонувати за номером, вказаним в шапці сайту. Можна заповнити форму зворотного дзвінка, і наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами.

SPORTIN це не просто спортивне обладнання, а й естетика, безпека, якість і стиль. Ми працюємо для Вас!

Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити