м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Спортивний інвентар, загальне поняття.

Все, що потрібно знати про спортивний інвентар

Що таке спортивний інвентар? Це всілякі пристрої, пристосування, обладнання, яке використовується для занять різними видами спорту. Для кожного виду фізичної діяльності застосовується своя група спортінвентарю. Різноманітність такого товару настільки велике, що не кожен може в ньому розібратися.

Весь асортимент спортивного інвентарю можна умовно розділити на дві основні групи: для комерційного використання (в спортзалах, школах, на вуличних спортмайданчиках) і для особистого використання в домашніх умовах. Звичайно, є такі універсальні пристрої й устаткування, які підійдуть як для дому, так і для залів різного виду спрямованості. Це гантелі, обручі, бодибари, різні типи м'ячів, степ-платформи і т.д.

Де потрібен спортивний інвентар та для чого

Найчастіше спортінвентар можна зустріти в спортивних залах: тренажерних, аеробних, басейнах, а також в навчальних закладах на заняттях з фізкультури. Багато людей купують обладнання для будинку, для занять фітнесом і йогою, щоб підтримувати себе у формі.

Застосування спортивного інвентарю широко використовується в медичних центрах для реабілітації пацієнтів. Він допомагає надати тонус м'язів, налагодити опорно-рухову систему.

Класифікація спортивного інвентарю

  • для басейну, спортивних залів;
  • для зимових видів спорту;
  • для ігор з м'ячем (волейболу, баскетболу, футболу, тенісу);
  • для дітей;
  • для гімнастики, легкої атлетики, хореографії;
  • для єдиноборств;
  • вуличне спортивне обладнання.

Товари для спорту стали невід'ємною частиною більшості людей, що прагнуть до здорового способу життя. Спортобладнання та супутні аксесуари набирають свою популярність у всіх сферах діяльності, пов'язаних з фізичним розвитком. Кожен окремий вид спортінвентарю підходить під різні потрібні. Щось застосовується для силових навантажень, збільшення м'язової маси, інші для підтримки форми або для відновлення організму після травм.

Спортивний інвентар для шкіл і дитячих садів спрямований на фізичне виховання дітей, розвиток молодого організму. Грамотний підхід до вибору снарядів для шкільних майданчиків і залів допоможе прищепити у дітей інтерес до спорту і урізноманітнити заняття. Основний спортінвентар для навчальних закладів - це дерев'яні лавки, гімнастичні стінки, мати, різні види м'ячів, скакалки, сітки.

Зараз велика увага приділяється виробництву спортивного обладнання. З'являються нові матеріали для поліпшення якості готової продукції. Завод SPORTIN з виробництва спортінвентарю використовує новітні технології як в обладнанні, так і у вихідній сировині для їх виготовлення. Сучасні інновації допомагають випускати на ринок якісні товари, що допомагають поліпшити спортивні досягнення. Завдяки останнім розробкам в області виробництва спортобладнання спортсмени ставлять світові рекорди, а спортивна медицина має додаткові можливості для реабілітації людей.

Кількість магазинів з товарами для спорту постійно збільшується, як і їх асортимент. Зараз онлайн можна зробити замовлення і оформити доставку необхідної продукції в будь-яке місце. Інтернет-магазин SPORTIN має в наявності великий вибір спортивного інвентарю власного виробництва. Якість, безпека, естетичність товару допомогло нашій компанії вийти на міжнародний рівень. Різне спортивне обладнання, придбане у нас, прослужить вам довгі роки.

Отримати консультацію

Працюємо по всій Україні

Консультація
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити