м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Устаткування футбольного поля

Футбольні ворота головний символ гри після м'яча. Ні воріт - немає сенсу в грі. Гарне обладнання футбольного поля, яке відповідає розробленим стандартам асоціацій і федерацій, робить футбол більш безпечним, хоча прийнято вважати, що він один з найбільш травматичних. Будучи популярним командним видом спорту інтерес до гри у всьому світі з роками не зникає, а лише збільшується. Завдяки сучасному обладнанню грати в нього стало не тільки корисно, безпечно, але ще і приємно. Футболісти індивідуально стали більш сильніше і витривалішими, показують видовищну, потужну, красиву гру.

Історія футболу.

       Зародився він в 1175 році в Англії, як забава на олійних гуляннях і був грою дуже грубої, жорстокої і небезпечної. Розпалені хлопці і чоловіки прямо на вулицях бігали з надутим свинячим міхуром, збиваючи перехожих і крамарів з товарами, хто траплявся на шляху.

       Кілька разів на рівні законодавства гра була заборонена, але через якийсь час знову відроджувалася. І в 19 столітті в період розвитку індустріалізації отримала світове поширення завдяки морякам, солдатам і технічним працівникам з Великобританії, які і прищепили любов до свого захоплення всьому світу.

Варіації футболу.

Сьогодні існує не один десяток футбольних різновидів:

  • міні-футбол або футзал
  • пляжний футбол
  • футбол на траві або класичний
  • футдаблбол (гра з двома м'ячами одночасно. Батьківщиною якого вважається Україна)
  • болотний футбол (з 1998 року чемпіонати світу з цього різновиду проходять щорічно)
  • футбольний фрістайл
  • регбі
  • і навіть робофутбола (гра між людиноподібними роботами керованими людьми. Деякі пророкують їй велике поширення і сподіваються, що одного разу роботи обіграють провідні клуби світу, в яких грають люди. Поживемо побачимо.)

Футбольне обладнання.

       Правила ігор відрізняються один від одного, але незмінним залишається футбольний інвентар, такий як футбольні ворота, м'ячі та сітки.

       Розмір футбольних воріт залежить від різновиду гри і місця її проведення. Відкриті або закриті спортивні майданчики, футзалу, стадіони або двори заміських котеджів.

      Розмір футбольних воріт для класичного футболу 7,32х2,44м, але в кожній грі свої стандарти. У міні-футболі ворота розміром 3 метри на 2 метри. У пляжному футболі 5,5 метра в довжину і 2,2 метра в ширину.

      Ворота можуть бути виготовлені як цілісні, так і розбірні. Найголовніший критерій до спортінвентар - це його безпечність. Завод виробник SPORTIN при виробництві футбольних воріт застосовує новітні технології і приділяє особливу увагу якісним матеріалам, будь то сама арка або нанесена на неї розмітка з урахуванням всіх вимог міжнародних федерацій та асоціацій.

     Високоякісний лакофарбовий складу і полімерне нанесення дозволяє використовувати спортінвентар на будь-якій поверхні, як на відкритому повітрі, так і в спортивному залі.

     Любов до здорового способу життя потрібно прищеплювати з раннього віку. У сучасному світі в допомогу нам спортінвентар при виробництві якого використовуються безпечні якісні матеріали. І перевага віддається виробникам дають гарантію на свою продукцію.

Завод SPORTIN піклується про підростаюче здоровому поколінні, професійних спортсменів і любителів футболу на протязі 15 років, допомагаючи досягненню високих результатів як особистих, так і командних.

      Якісне, безпечне обладнання для футбольного поля і головного елемента гри-футбольних воріт, виробництва заводу SPORTIN прослужать довгі роки і виховають ще не одне покоління великих українських футболістів.

Отримати консультацію

Працюємо по всій Україні

Консультація
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити