м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Вулична баскетбольна стійка PROFI

Вулична баскетбольна стійка SPORTIN для професіоналів

Модель / артикул: BB 0027

Вартість: 44280 грн

виготовляється під замовлення


Вулична баскетбольна стійка SPORTIN з ігровим щитом з оргскла. Призначена для професійних гравців і проведення ігор і тренувань будь-якого формату.

Характеристики баскетбольної стійки

  • Щит з оргскла товщиною 15мм.
  • Регульована висота щита.
  • Щит розміром 1,8х1,05м.
  • Винос щита 1,8м

Стійка виконана з металевих профільних труб різного перетину. Розбірна конструкція дозволяє зручно монтувати стійку на баскетбольному майданчику. Конструкція виконана так, що залишкові вібрації практично виключені. Забарвлена ​​за допомогою полімерної фарби. Стійка і щит баскетбольний виконані за всіма вимогами FIBA. Екологічно чисте виробництво і матеріали дозволяють застосовувати стійку у всіх місцях масового скупчення людей. Має сертифікат СЕС і сертифікат відповідності. Виконана з урахуванням вимог ТУ, ГОСТ, ДСТУ.

Конструкція баскетбольної стійки

  1. Вертикальна опора
  2. Горизонтальна опора
  3. Щит з оргскла товщиною 15мм (1,8х1,05м)
  4. Розпірки щита
  5. Протектор вертикальної опори і щита
  6. Кільце амортизаційне з сіткою

Гарантована якість, надійність і безпеку. Крім того, заводська гарантія 12 місяців. Можливість замовити доставку і установку.

Замовити і купити професійну баскетбольну стійку SPORTIN для вулиці ви можете, зателефонувавши по телефону або заповнивши поле "Зробити замовлення".

Товстостінний металевий профіль і оргскло товщиною 15мм це одна зі складових характеристик, які запобігають залишкові вібрації стійки. Метод з'єднання опор служить демпфером в поглинанні вібрацій. Чудовий відскік м'яча, бездоганний зовнішній вигляд, простота монтування стійки і інші переваги дозволять вам зробити правильний вибір купивши баскетбольне обладнання SPORTIN.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити