м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Щит баскетбольний 1200х900 оргскло

  • Щит баскетбольний 1200х900 оргскло
Тренувальний баскетбольний щит Sportin з полотном з оргскла

Модель / артикул: BB0003

Вартість: 8700 грн

виготовляється під замовлення


Щит баскетбольний тренувальний SPORTIN використовується для проведення тренувань з баскетболу і змагань у вуличному баскетболі різного формату. Ігрове полотно виконано з оргскла або полікарбонату товщиною 10 мм.

Розмір баскетбольного щита:

  • Ширина - 1200мм
  • Висота - 900мм
  • Глибина - 500мм
  • Вага - 40 кг

У конструкції щита передбачені ферми кріплення, з'єднані з каркасом стаціонарно за допомогою зварювання. Антивібраційна рама каркаса служить місцем кріплення полотна по всій площі ігрової поверхні. Ігрова поверхня виконана з оргскла, акрилу або полікарбонату. Кріплення полотна до каркасу проводиться за допомогою алюмінієвого профілю з амортизаційними порожнинами. Алюмінієвий профіль служить не тільки елементом кріплення, але і розміткою периметра баскетбольного щита. Виконана внутрішня розмітка.

Кріплення кільця безпосередньо до рами виключають будь-які механічні пошкодження ігрової поверхні щита, а також підвищують допустиме навантаження на кільце і щит в цілому. При монтажі кільця використовувати гумову вставку (входить в комплект).

Комплект поставки:

  • Щит баскетбольний тренувальний 1шт
  • Кільце з сіткою-1шт
  • Технічний паспорт - 1шт

Гарантія 12 місяців. Виріб пройшовши всі етапи виробничого, випробувального процесу сертифіковане дозвільною системою санітарно-епідеміологічної служби. Має сертифікат відповідності. Допущено для експлуатації в дитячих установах, освітніх установах будь-яких категорій, спортивних і масових заходах. Для вулиці і залу.

Можлива доставка, установка і монтаж.

Купуйте баскетбольний щит 1200х900 з оргскла, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними в шапці сайту або заповнивши форму "Зробити замовлення".

Оргскло і акрил це ідентичний синтетичний термопластичний матеріал на основі акрилових смол. Міжнародна назва PMMA поліметилметакрилат. Полікарбонат матеріал, який трохи відрізняється за своєю структурою. Якщо оргскло і акрил матеріали жорсткі, але досить тендітні, що може призводить до розтріскування ігрового полотна при виборі недостатньої товщини. Те полікарбонат матеріал не такий жорсткий, але розбити його, практично неможливо. Тому при неправильному виборі товщини полотна, щит з полікарбонату не буде давати потрібного відскоку м'яча.

Звертайтеся до професійного виробнику спортивного обладнання для баскетболу SPORTIN, і ви не зіткнетеся з помилками у виборі спортінвентарю або умисним економії коштів при його виробництві.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити