м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Кошик баскетбольний амортизаційний

Баскетбольне кільце з амортизатором

Модель / артикул: BB 0008

Вартість: 2700 грн

можлива наявність


Кільце баскетбольне амортизаційне SPORTIN. Для тренувань і змагань з баскетболу. Розміри і технічні характеристики відповідають вимогам FIBA. Виготовлено з товстостінного металевого профілю. Кільце оснащено пружинним механізмом, що амортизує ударну навантаження і володіє плавною системою регулювання переміщень під вагою спортсменів.

Характеристики баскетбольного кільця з амортизацією

  • Внутрішній діаметр кільця 450мм.
  • Майданчик кільця 150х150мм.
  • Діаметр прута кільця 20мм.

Кільце має якості відскоку м'яча близькими до статичному (НЕ амортизационному) кільцю. Конструкція кільця гарантує безпеку гравців. Навантаження при якій включається механізм амортизації лежить в межах 82 - 105кг. При цьому лицьова або бічна частина кільця відхиляється не більше ніж на 30 градусів і не менше ніж на 10 градусів від початкового горизонтального положення. Після припинення дії механізму амортизації і без впливу навантаження, кільце миттєво повертається в своє початкове положення. Для кріплення кільця до щита передбачені посадкові отвори під болти М10. Передбачені 12 посадочних місць для кріплення сітки. Сітка в комплект не входить.

Спосіб кріплення амортизаційного кільця

Для того, щоб прикріпити кільце до щита, необхідно зняти захисну кришку. Закріпити кільце за допомогою оцинкованих болтів (обов'язково використовувати гровер або контргайки). Одягнути захисну кришку, надійно зафіксувавши її.

Замовити і купити амортизаційне баскетбольне кільце ви можете, зателефонувавши за телефонами або заповнивши поле "Зробити замовлення".

Додаткові вимоги FIBA ​​до кілець з амортизацією:

Для змагань рівня 1, можуть використовуватися тільки схвалені FIBA ​​пристрою. Відскік / пружність кільця і ​​системи опори повинна лежати в межах 35% - 50% низки поглинання енергії удару і відрізнятися не більше 5% між двома використовуваними кільцями. Для змагань рівня 2 і 3 тестування має проводитися не менше 2 разів на рік.

Сітка повинна бути виготовлена ​​з білого шнура, мати 12 петель для кріплення до кільця. Бути довжиною не менше 400 і не більше 450мм. Сконструйована таким чином, щоб на мить затримувати м'яч при проходженні його через корзину. Верхні секції сітки повинні бути досить жорсткими, щоб запобігати захлестиваніе сітки на кільце, можливе заплутування, застрявання м'яча в сітці і викидання його з кільця.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити