м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Стартові колодки

  • Стартові колодки для легкої атлетики
  • Тренувальні стартові колодки
Колодки стартові. Верстат стартовий

Модель / артикул: AT 0007

Вартість: 1350 грн

виробляються під замовлення


Стартові колодки (верстат) для рівня підготовки юніорів та дорослих в спортивних школах і клубах.

Стартові колодки використовуються для всіх змагань на дистанціях до 400 м включно. Стартові колодки складаються з двох пластин, на яких спортсмен фіксує ноги в передстартової позиції. Пластини кріпляться на жорсткій рамі, яка жодним чином не заважає спортсмену вибігати з колодок. Пластини встановлені під нахилом, щоб відповідати стартовій позиції спортсмена, і можуть бути плоскими або злегка увігнутими. Поверхня пластин має пористе покриття, щоб шипи могли безперешкодно входити в них, використовуючи прорізи, що вбирають в себе виступаючі частини шипів. Ця поверхня повинна бути покрита відповідним матеріалом, що дозволяє використовувати взуття з шипами.

Кріплення колодок на жорсткій рамі регулюється, але під час старту колодки і без листя. У будь-якому випадку пластини можна переміщати вперед і назад по відношенню один до одного. Спортсмен має можливість легко і швидко здійснювати регулювання положення пластин за допомогою затискачів механізму кріплення, не регулюються по висоті. Передбачена система фіксації на різних поверхнях. Конструкція розбірна з можливістю заміни кожної колодки.

Застосовують для типів поверхні:

  • синтетична
  • грунтова
  • жорстка
  • та ін.

Тренувальні стартові колодки SPORTIN, виконані з якісних, екологічно чистих матеріалів. Мають сертифікат СЕС, сертифікат відповідності. Гарантія 12 місяців. Доставка по всій Україні.

Купити тренувальні колодки ви можете, зателефонувавши по телефону або заповнивши форму "Зробити замовлення".

На змаганнях, що проводяться відповідно до Правил ІААФ і для затвердження будь-якого результату в якості світового рекорду стартові колодки приєднуються до затвердженого ІААФ приладу, який контролює фальстарт.

Вас може зацікавити
Зробити замовлення
Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити