м.ХаркІв,
пров. Новожанівський 11
Графік роботи:
09:00 - 18:00

Про нас

Перша столиця, культурний, науковий і промисловий центр України це Харків. Саме тут в 2006 році була заснована компанія Спортін, одна з провідних компаній виробників і постачальників спортивного обладнання та інвентарю.
Головний офіс розташований в Харкові, місті з найбільшим промисловим потенціалом в країні. Це є додатковим фактором впевненості у виробничій потужності нашої компанії. Поряд з цим і наш колектив доповнює і підсилює промисловий комплекс регіону.
Засновником Спортін, був закладений вектор розвитку компанії на вітчизняному ринку. Але 2009 рік став Рубіконом бачення менеджменту і виробництва. Результатом цього стало введення підприємства в топ нішу виробників і постачальників спортивного обладнання серед провідних компаній СНД.

Проведений ребрендинг компанії, дозволив наблизитися до світових стандартів естетичного сприйняття і запам'ятовування бренду SPORTIN і по новому оформлених товарів, що випускаються нашою компанією, що особливо було відзначено вже існуючими клієнтами.
Звузивши лінійку товарів і відмовившись від виробництва деякого обладнання, інвентарю та пошиття одягу під власним брендом, ми зосередилися на більш якісному та глибокому вдосконаленні, вивченні і конструюванні своїх виробів.
Прийшов час розвитку бренду Спортін на новий рівень.

Так високу якість, технічна естетика, безпека, довговічність експлуатації спортивного обладнання та інвентарю Спортин, допомогло виходу наших товарів на міжнародний ринок (країни СНД і Європи).
В кожному виробі душа нашого колективу. Інженери і дизайнери, технологи та конструктори, робітники і водії не просто висококваліфіковані фахівці (що підтверджено дипломами, атестатами і сертифікатами), які виконують свою роботу, це, перш за все єдина команда, яка діє для розвитку галузі спорту, як в професійній сфері, так і для кожної людини особисто.

Рекомендаційні листи, викладені на сайті трохи нижче, скажуть самі за себе, висловлять впевненість і довіру наших партнерів в професіоналізмі та відповідальності Спортин.
Будьте впевнені, замовляючи спортивне обладнання, інвентар, захисну сітку чи трибуни для глядачів, наша компанія виконає і поставить в обумовлений термін товари, якісно і швидко виконає монтаж, знайде вигідну форму оплати і доставки для Вас.
Примножуйте своє здоров'я і здоров'я своїх близьких за допомогою спортивного обладнання ТМ Спортін.

Адреса:

м.Харків, пров. Новожанівський 11

Графік роботи:

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00


Контакти:

Тел.: +38(050)1588393, +38(067)7454089
E-Mail: sportin@ukr.net

Замовити безкоштовний дзвінок
Замовити